Hakkımızda

Tekbilgi Danışmanlık Yazılım Otomasyon Ltd. Şti., 2004 yılında Dağıtım kanalları ve yönetimi konusunda en güçlü yazılım olan A1 Yazılımevi'ni bütün yazılım süreçleri ile birlikte müşteri portföyünü devir alarak kuruldu.

 

Bu tarihten itibaren gerek A1 yazılımı konusunda yazılım ihtiyaçlarını karşılama gerekse yeni teknolojiler konusunda müşterilere en iyi çözümü sunma amacıyla bilgi teknolojileri gelişim çizgisinde, her türlü entegrasyonun know-how esaslı uçtan uca bir bakış, bir yaklaşım ortaya koydu.

 

Bu amaç ve ilkeleri gerçekleştirmek üzere yine 2004 yılında Netsis Yazılım A.Ş. ile ortak bir protokol imzalanarak bu geçiş konusunda süreç danışmanlığı ve ortak yazılım geliştirilerek müşterilerin yeni teknolojileri kullanmaları konusunda bir adım daha atıldı.

 

Türkiye'nin yerli en iyi ERP programlarından birisi olan Netsis, çözüm ortağı oldu. Bilgi çağının gelişmelerinin oluşturduğu yeni iş alanlarında, günümüzdeki ve gelecekteki global rekabet ortamında; işi, iş süreçlerini de çok iyi bilen entegre IT hizmetleri ile kurumsal dinamizm sağlandı.

 

Netsis yönetim teknikleri ve teknolojileri konusunda yüksek birikimle, farklı sektörlerde gerçekleştirilmiş pek çok teknoloji odaklı proje ile edinilmiş yüksek birikim, diğer sağlayıcı ve iş ortaklarıyla sinerjik işbirliği, Teknoloji Danışmanlığı, Yazılım Geliştirme, Sistem Entegrasyon ve Destek Alanlarına uyumlu işbirliği sağlamaktayız. Bu bakışla, Tekbilgi Ltd. Şti. olarak uçtan uca entegre sistemler, çözümler ve hizmetler üretmekteyiz.

 

Logo Netsis çözümleri ile işletmenizde yüksek verimlilik kazandırın.


Bir Saat İçerisinde 3 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.

Bir Hata Oluştu!